Szkolenia E-LEARNING

dla motoryzacji

Dla procesu, jakości oraz zarządzania projektami

w jednym miejscu

Pracując z firmami z branży motoryzacyjnej zauważyliśmy że często kwestia rozwoju kompetencji pracowników sprowadza się do jednorazowego szkolenia. 

Jednocześnie pracownikom bardzo ciężko znaleźć aktualną wiedzę dotyczącą standardów oraz narzędzi branży motoryzacyjnej. 

Jak rozwiązaliśmy ten problem? Stworzyliśmy platformę, umożliwiającą całodobowy dostęp do  profesjonalnej wiedzy. Ograniczenia geograficzne nie są już problemem. Kompetencje Twoich pracowników mogą wzrastać o każdej porze, niezależnie od lokalizacji. 

Poznaj szkolenia, które pasują do Ciebie

Ucz się od profesjonalistów

Szkolenia bazują na praktycznych doświadczeniach naszych konsultantów - ekspertów, którzy rozwiązali setki problemów.

Zawsze pod ręką

Szkolenia dostępne są od ręki. Pracujesz tak jak lubisz: w swoim tempie, wtedy gdy faktycznie masz na to czas, niezależnie od miejsca.

Zwiększaj kompetencje

Liczne przykłady oraz ćwiczenia dają możliwość nie tylko poznania terii ale rónież zrozumienia praktycznej strony zagadnienia.

Poniżej znajdziesz wszystkie nasze szkolenia. Wybierz te, które najbardziej wpisują się w potrzeby Twojego zespołu

CORE TOOLS – podstawowe narzędzia motoryzacji

Szkolenie pozwoli Ci zrozumieć czym są podstawowe narzędzia motoryzacji oraz jakie są między nimi relacje. Od APQP, przez FMEA, MSA, SPC aż po PPAP.

DOSTĘP NATYCHMIASTOWY

Ikona: 8D Problem Solving

8D PROBLEM SOLVING

Dzięki szkoleniu nauczysz się skutecznie i efektywnie rozwiązywać problemy. Cel jest jeden: przyczyna nie może się powtórzyć. Sprawdź jak to zrobić. 

PRZEDSPRZEDAŻ

Ikona: SmartSheet

DIGITALIZACJIA FIRMY Z APLIKACJĄ SMARTSHEET

Wykonaj pierwszy krok w kierunku Factory 4.0. Zbieraj dane w formie cyfrowej, przenieś opiniowanie dokumentów do sieci, zarządzaj zadaniami. 

PRZEDSPRZEDAŻ

Ikona: SPC

SPC – statysytka w przemyśle

Dzięki temu szkoleniu nauczysz się jak przestać reagować po szkodzie. Wykorzystaj dane aby pracowały dla Ciebie. Wbrew temu, co się może wydawać statystyka nie jest trudna. To tylko mnożenie, dzielenie, dodawanie i doejmowanie! 

PRZEDSPRZEDAŻ

Wiedza przetestowana w przemyśle

To, czym dzielimy się w naszych szkoleniach wynika z praktyki. Doświadczenie czerpane z realnych kontaktów z producentami pojazdów daje niesamowite możliwości. Odczarowanie tego świata pozwala skupić się na biznesie. 

Praktyczne materiały

Materiały, które otrzymasz wraz ze szkoleniem nadają się natychmiastowego użycia w Twojej organizacji. Arkusze Excel, e-booki, prezentacje. Nie zaczynasz od zera. Wszystko zostało przetestowane i sprawdzone pod kątem zgodności z wymaganiami.

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp przyznawany jest na 365 dni od zakupu. W tym czasie możesz pracować z dostarczonymi materiałami bez ograniczeń.

Wszystkie materiały znajdują się na platformie szkoleniowej. Utworzymy dla Ciebie konto, które pozwoli Ci się do niej bez problemu zalogować.

Oczywiście. Przy zakupie wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję.

Po zakupie masz 30 dni na podjęcie decyzji czy chcesz kontynuować naukę czy nie. Jeżeli zdecydujesz się zrezygnować to zwrócimy Ci 100% kosztów.

Nie jesteś pewien które szkolenie wybrać?

Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą aby sprawdzić jakie są rzeczywiste potrzeby.

Bezpośredni kontakt

Zadzwoń do nas

+48 507 799 644